Patro Eisden Parallax
De Coach Kaart Na: solide wedstrijd van ons team
info 21 nov. 2022 18:54
De Coach Kaart Na: solide wedstrijd van ons team photo

We wonnen dit weekend met 2-0 van Jong KAA Gent. Onze coach is tevreden!

"We winnen van een rechtstreekse concurrent en zetten ze hiermee op 8 punten. We deden dat op een zeer solide manier en met 2 prachtige doelpunten. Kevin zijn vrije trap was magistraal en Eli zijn doelpunt een blijk van grote mentale kracht. Hij had al een paar keer eerder moeten scoren. Als je dan zo kalm blijft en herhaalt, dan scoor je dergelijke doelpunten. Dat is enkel weggelegd voor de grote jongens."

"Ik kan alleen maar tevreden zijn over wat mijn groep presteert. Dit soort wedstrijden waarin je ook te maken krijgt met kwaliteit van de tegenstander naar je hand zetten is een blijk van maturiteit. Wedstrijd per wedstrijd doen ze dat. Chapeau."

Deel dit artikel
Team M Pnt
1 Patro Eisden 28 65
2 R.F.C. Liège 27 60
3 Francs Borains 27 51
4 RAAL La Louvière 28 51
5 Olympic Charleroi 28 51
6 R. Knokke FC 28 47